Wycena

Kompleksowe instalacje: elektryka, hydraulika, pompa ciepła rekuperacja, ogrzewanie, podłogówka,  kotłownia – kompleksowa wycena

Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych robót instalacyjnych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych.

Naszymi atutami są: wykształcenie inżynierskie, wieloletnie doświadczenie, kwalifikacje oraz profesjonalny sprzęt. Polityka firmy: wykonywać zlecenia terminowo, z zachowaniem wysokiej jakości robót i obsługi inwestora. Stosujemy tylko najlepszej klasy materiały i używany tylko sprawdzonych rozwiązań i technologii. Posiadamy oddział w Wrocławiu dlatego działamy na terenie województwa łódzkiego i dolnośląskiego jednak odległość nie jest dla nas problemem i po kontakcie i ustaleniu działamy na terenie całego kraju…

 

Warto przesłać zdjęcia projektu czyli rzut parteru i/lub poddasza  wraz z ogólnymi wytycznymi odnośnie instalacji do wyceny na adres: biuro@event-plus.pl z dopiskiem “projekt do wyceny” a my postaramy się w ciągu 2 dni szczegółowo wycenić robociznę i materiały.

Wszystkie instalacje w domkach jednorodzinnych najczęściej wykonujemy w 7-do 15 dni ciągłych w zależności od zakresu prac.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:
https://www.oferteo.pl/firmy-budowlane/sieradz#Najlepsi