Fotowoltaika na dachu lub gruncie

Magazyny energii, dotacje mój prąd 5.0

Fotowoltaika + pompa ciepła = darmowe ogrzewanie i prąd

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji elektrowni fotowoltaicznych

Skupiamy się na terminowym i rzetelnym świadczeniu profesjonalnych usług montażu instalacji fotowoltaicznych z indywidualnym podejściem do każdej realizacji.

Działamy z myślą o Klientach i dla Klientów, co przekłada się na najwyższą jakość obsługi oraz szybkie terminy realizacji.

 

 

dotacja moj prad 5.0 PV i PC z magazynem ciepla

Fotowoltaika i pompa ciepła montaż: dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie, opolskie, śląskie

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z naszymi partnerami i dostawcami, gwarantujemy rzetelną realizację procesu inwestycji od A do Z.

BEZPŁATNA KONSULTACJA I WYCENA

Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycji w panele fotowoltaiczne zaczynając od darmowej wyceny oraz projektu, poprzez montaż aż do zgłoszenia wszystkich formalności do zakładu energetycznego i pomoc w uzyskaniu finansowania.

Bazując na danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę. Wykonamy projekt, dobierzemy najlepsze rozwiązania technologiczne oraz zaproponujemy możliwości finansowania inwestycji.

 

PROFESJONALNY MONTAŻ INSTALACJI

W dogodnym dla Państwa terminie Nasi fachowcy zamontują instalację fotowoltaiczną zgodnie z aktualnymi normami, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

PRZYŁĄCZENIE DO SIECI

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach.

MONITORING I SERWIS

Będziesz mógł monitorować pracę swojej instalacji fotowoltaicznej na smartfonie czy tablecie. Dzięki temu, że działamy na lokalnym rynku zapewniamy Ci serwis w ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia.

Zapraszamy na nasze strony

siedziba firmy

Nasze Oddziały

Oddział Sieradz

Oddział Wrocław

Scroll to Top