Kontakt

Siedziba firmy mieści się w Złoczewie koło Sieradza, działamy również na terenie całego województwa dolnośląskiego, ponieważ posiadamy oddział i ekipy specjalistów we Wrocławiu.
Działamy szybko i profesjonalnie Budynki jednorodzinne ok 150 m2 wykonujemy od 4-do 10 dni ciągłych w zależności od zakresu prac.

Event-Plus

ul. Porzeczkowa 6,

98-270 Złoczew

Regon. 367620149

NIP  968 08 51 462

Kontakt

tel. 792 007 378

tel. 693 963 994

tel. 723 723 010

mail: biuro@event-plus.pl

Warto przesłać zdjęcia projektu czyli rzut parteru i/lub poddasza wraz z ogólnymi wytycznymi odnośnie instalacji do wyceny na adres: biuro@event-plus.pl z dopiskiem “projekt do wyceny” a my postaramy się w ciągu 2 dni szczegółowo wycenić robociznę i materiały.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Mapka

Opinie naszych Klientów…

Rafał D. Sieradz

Super ! Nasz domek remontowała ekipa Pana Mariusza. Pracowici, sumienni, sympatyczni, służyli fachowymi radami. Prace wykonane solidnie i bez zastrzeżeń. Polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą wyremontować swój dom/mieszkanie w bardzo krótkim czasie.

 

Anna D – Wrocław

“Wyjątkowo solidna ekipa. Wykonali w moim nowym domu instalacje elektryczną antenowa i internetową. Najważniejsze atuty firmy to dobry kontakt, terminowość. Widać iż szef ekipy ma duże doświadczenie co było bardzo pomocne na etapie projektowania rozmieszczenia punktów dodatkowo podczas prac zawsze mogłem liczyć na konstruktywne porady, które pozwoliły zaoszczędzić czas i pieniądze. Praca rozpoczęta w uzgodnionym terminie, wykonana bardzo schludnie i profesjonalnie (tynkarze chwalili elektryków). Reasumując: terminowo, szybko i bezproblemowo a dodatku w bardzo w rozsądnej cenie. Współpraca to czysta przyjemność, mili kompetentni fachowcy mogę z czystym sumieniem dalej polecać.”

Danuta N – Oleśnica

Zdecydowanie polecam tę firmę. Atuty to: uczciwość, fachowość, terminowość jak również profesjonalizm i techniczna wiedza branży instalatorskiej a także doradztwo. To wszystko w przystępnej cenie, oczywiście z fakturą VAT.

Adrian K – Kępno

Rzadko można znaleźć tak rzetelnych  i tak konkretnych fachowców. Posiadają dużą wiedzę i nowoczesne technologie, potrafią dobrze doradzić i podpowiedzieć, zaproponowali mi ofertę instalacji w paru wariantach, po omówieniu wybrałem jedną. Na etapie realizacji wszystko przemyślane. Jestem zadowolony z rozwiązań, które mi zaproponowali i z samego wykonania, zresztą wykonywał instalacje u mojego sąsiada i on tez bardzo sobie chwali.

Polecam z całą odpowiedzialnością!