panasonic seria k oferta

Pompy ciepła i klimatyzacje zaprojektujemy, zamontujemy,
uruchomimy, serwisujemy

W związku z mocno rozwijającą się technologią  Pomp Ciepła rozwiązanie to staje się coraz częściej wybieranym wśród użytkowników budynków mieszkalnych jak i użytkowych. Koszt eksploatacji są często niższe niż podobnych instalacji zasilanych gazem i jednocześnie porównywalne w stosunku do Pomp Ciepła wymiennikiem gruntowym , które są znacznie droższe w zakupie.

 

W nasze ofercie znajdziecie szeroki wybór pomp ciepła dopasowanych do każdego budynku

panasonic 300x189 1

Pompy ciepła marki Panasonic

Panasonic japoński gigant oferuje najszerszą gamę niezawodnych pomp ciepła serii Aquarea ze źródłem powietrza o mocy od 3 kW do 16 kW, co pozwala z łatwością dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego budynku, niezależnie od jego wielkości i potrzeb. Ponadto inteligentne i przyjazne dla środowiska pompy ciepła firmy Panasonic wyróżniają się doskonałą wydajnością i dobrą wydajnością w ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych (do -28ºC).
Szczególnie popularne w Polsce pompy ciepła Panasonic T-CAP idealnie sprawdzają się w nowych i modernizowanych budynkach wymagających dużej mocy.

mhi

Pompy ciepła marki Mitsubishi

Mitsubishi japońska firma jest jednym z wiodących na świecie dostawców technologii pomp ciepła i klimatyzacji do zastosowań domowych, biurowych i przemysłowych. Oferuje ona szeroką gamę inteligentnych oraz energooszczędnych rozwiązań, w tym wysokiej jakości pomp ciepła  wyróżniających się nie tylko cichą, energooszczędną pracą, ale i swoim minimalnym wpływem na środowisko. 

daikin

Pompy ciepła marki Mitsubishi

Daikin japońska firma jest jednym z liderów na świecie dostawców pomp ciepła i klimatyzacji, oferuje ona szeroką gamę inteligentnych oraz energooszczędnych rozwiązań, w tym wysokiej jakości pomp ciepła wyróżniających się wydajnością, cichą energooszczędną pracą oraz doskonałymi parametrami efektywności A+++.

hitachi logo

Pompy ciepła marki Hitachi

Pompy ciepła firmy Hitachi cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Najważniejsze cechy tej japońskiej marki to: wydajność, sprawność, ekonomika użytkowania i niezawodność japońskich komponentów.

rotenso logo

Pompy ciepła marki Rotenso

Pompy ciepła Rotenso charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz wysoką sprawnością. Poza ogrzewaniem pomieszczeń mogą służyć również do ich chłodzenia oraz podgrzewania wody użytkowej. Instalacja pompy ciepła Rotenso to ekonomiczna inwestycja, biorąc pod uwagę rosnące ceny np. gazu czy węgla.

neoheat

Pompy ciepła marki Neoheat

Pompy ciepła Neoheat zapewniają wydajne ogrzewanie domu i całoroczne podgrzewanie ciepłej wody. Pompy ciepła Neoneat wykorzystują energię z odnawialnych źródeł energii (powietrza), dzięki czemu są całkowicie bezemisyjne, a w połączeniu z niską ceną pompy ciepła Neoheat, ich całkowite koszty ogrzewania są bardzo atrakcyjne.

HAIER logo BLUE

Pompy ciepła marki Haier

Pompy ciepła Haier zapewniają ogrzewanie domu i całoroczne podgrzewanie wody. Pompy wykorzystują energię z powietrza, dzięki czemu w połączeniu z niską ceną pompy ciepła Haier, całkowite koszty instalacji i ogrzewania są bardzo atrakcyjne.

innova logo

Pompy ciepła marki Innova

Innova to szwedzka marka, która istnieje na rynku od niedawna, bo od 2004 roku. Firma na każdym kroku podkreśla swoje innowacyjne podejście, a jej cel jest jasny – rozwój poprzez innowacje. Skandynawskie pochodzenie jest zawsze na plus – warunki klimatyczne tego regionu są wymagające, co oznacza konieczność produkcji pomp o wysokich parametrach technicznych. Gwarancja na pompę ciepła to 5 lat

audyt cieplo.app baner 1

Pompy ciepła i klimatyzacje -
Ciekawe artykuły o pompach ciepła i ogrzewaniu

ogolny slider vm

siedziba firmy

Nasze Oddziały

Oddział Sieradz

Oddział Wrocław

Scroll to Top