Kompleksowe instalacje

Jedna firma – wszystkie instalacje w Twoim domu

Zapraszamy na naszą stronę

Oferujemy wykonanie wszystkich instalacji w Twoim nowym lub remontowanym domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestora, oferujemy możliwość kompleksowego wykonania wszystkich instalacji.  W porozumieniu z Klientem, tworzymy docelowy projekt techniczny uwzględniający współpracę ze sobą instalacji elektrycznej, hydraulicznej, ogrzewania, chłodzenia, klimatyzacji, rekuperacji.  Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i montażu oraz serwisie Pomp Ciepła uznanych i sprawdzonych marek tj. Mitsubishi, Lg, Hitachi, Panasonic, Buderus.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, wykonujemy dla inwestora kompleksowe instalacje elektryczne, hydrauliczne, zaczynając od projektu, który obejmuje przyłącza, projekt elektryki, projekt instalacji wody, pionów kanalizacyjnych oraz systemy ogrzewania podłogowego lub grzejnikowego, rekuperację, klimatyzację aż do montażu  nowoczesnego ekologicznego źródła ogrzewania w postaci pompy ciepła. Posiadamy uprawnienia elektryczne E i D wraz z pomiarami, uprawnienia gazowe oraz uprawnienia F-Gaz przedsiębiorcy oraz autoryzacje takich marek jak Panasonic, Hitachi, LG. Montujemy i sprzedajemy pompy ciepła oraz klimatyzacje takich marek jak Mitsubishi, Lg, Hitachi, Panasonic.

Podejmujemy się kompleksowego wykonywania wszelkich instalacji elektrycznych, hydraulicznych, grzewczych i sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacji instalacji już istniejących. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy ciepła czy projekt ogrzewania podłogowego lub dobór grzejników przy zastosowaniu profesjonalnych programów komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej. W związku w wieloletnią współpracą ze sprzedawcami materiałów hydraulicznych i sprzętu grzewczego, oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oferty handlowej na materiały w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto wybrać jedną firmę, która zapewni Państwu wysoki poziom usług przy instalacjach elektrycznych, TV/internet, hydraulicznych, odkurzacza centralnego oraz ogrzewania i wyposażeniu kotłowni w nowoczesne i ekologiczne źródło ciepła

 • brak problemów i kolizji przy jednoczesnym projektowaniu i wykonywaniu wszystkich instalacji
 • brak konieczności wzywania firmy wcześniej wykonującej instalację a w celu wprowadzenia wymaganych korekt pod instalację hydrauliczną czy odkurzacza centralnego
 • brak niepotrzebnych, dodatkowych kosztów i nerwów związanych z koniecznością zmian w układzie wcześniej położonej instalacji np. elektrycznej czy hydraulicznej
 • korzystne wyceny związane z kompleksowym zleceniem na kompleksowe instalacje
 • BARDZO WAŻNE – jeden wykonawca, jedna gwarancja na wszystkie instalacje!

Poniżej prezentujemy jedynie wycinek naszej oferty. Jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim potrzebom indywidualnych inwestorów oraz większych w zakresie prac instalatorskich i hydraulicznych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu prac w oparciu o najnowsze technologie stosowane w naszej branży elektrycznej czy też sanitarnej, zarówno w domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Potrafimy doradzić i zaprojektować każdy system elektryczny, hydrauliczny, sanitarny i grzewczy.
Chcąc oszczędzić Państwu lektury drobiazgowego spisu wszelkich możliwych prac przedstawiamy poniżej ogólny zarys naszej oferty i bardzo gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Instalacje elektryczne oraz inteligentny dom Ampio, Loxone, Deimic

Jesteśmy ekipą specjalistów, którzy nie boją się nowych i ciekawych wyzwań. Przyjmujemy wszelkie trudne zlecenia i rzetelnie i terminowo je zrealizujemy z potwierdzeniem w postaci gwarancji. Posiadamy uprawnienia elektryczne E i D wraz z pomiarami. Jesteśmy również autoryzowanym instalatorem instalacji inteligentnego domu opartego o instalację modułów systemu rozproszonego firmy Ampio, Loxone, Deimic .

Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych robót instalacyjnych oraz wykończeniowych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Naszymi atutami są: zgrany zespół specjalistów i inżynierów, doświadczenie, kwalifikacje oraz profesjonalny sprzęt. Polityka firmy: wykonywać zlecenia terminowo, z zachowaniem wysokiej jakości robót i obsługi inwestora.

W wykonywanych przez nas instalacjach elektrycznych główny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo użytkowników oraz funkcjonalność. Ochrona przeciwprzepięciowa stanowi zabezpieczenie instalacji elektrycznej oraz urządzeń zainstalowanych w budynku przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepięć powstających wewnątrz instalacji dlatego też każda instalacja wykonana przez nas jest maksymalnie zabezpieczona.
Instalacje wykonujemy w systemie „bezpuszkowym”. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i pomoc przy rozplanowaniu instalacji w Państwa budynku.

Co wyróżnia nasze instalacje?

 • Stosujemy tylko głębokie puszki instalacyjne wysokiej jakości firmy Simet. Głębokość 80mm pozwala na swobodne połączenia przewodów oraz daje możliwość montażu pod łącznikiem dodatkowych modułów (np. bezprzewodowe sterowniki rolet, sterowniki do inteligentnego domu). Dla wymagających klientów możemy zastosować puszki bezhalogenowe (niebieskie) Puszki zabezpieczamy dekielkami  i przygotowujemy do tynkowania.
 • Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozdzielnice elektryczne firm Eaton, Hager lub KUBIAK. Dobieramy je indywidualnie do budynku i wykonywanej instalacji stosując odpowiednie rezerwy które pozwalają na późniejszą rozbudowę o dodatkowe moduły. Rozdzielnice opisujemy z należytą starannością aby użytkowanie instalacji było wygodne i bezpieczne.
 • Aparaturę modułową dobieramy indywidualnie do wykonywanej instalacji. Używamy modułów tylko uznanych producentów (Legrand, EATON, HAGER) co gwarantuje wieloletnią niezawodność oraz bezpieczeństwo domowników.
 • W wykonywanych przez nas instalacjach wykorzystujemy kable i przewody tylko najwyżej jakości znanych producentów (NKT, TFKable, itp ) w izolacji 450/750V.
 • Przewody są układane bardzo dokładnie za pomocą uchwytów pomaga to zaoszczędzić materiał przy tynkowaniu oraz zapobiega przebarwieniom
 • Wykonywane przez nas instalacje są przede wszystkim innowacyjne i bardzo bezpieczne. Wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów, co pozwala nam udzielać aż 5 letniej gwarancji na wykonane prace. Używamy produktów takich firm jak: TFKABLE, ABB, HAGER, LEGRAND i innych.
 • Do  wykonanej instalacji przekazujemy inwestorowi pełną dokumentację (protokół z pomiarami, schemat rozdzielnicy, dokumenty niezbędne dla operatora)
 • Oferujemy usługi serwisu instalacji elektrycznych w budynkach jedno i wielorodzinnych. Naszym klientom oferujemy usługę SERWIS 24H która daje pewność, że usterka instalacji zostanie usunięta w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje wodne schowane wykonujemy w zdecydowanej większości w systemie Kan-Therm, Wavin. System składa się z wielowarstwowej rury polietylenowej z wkładką aluminiową i złączkami zaciskanymi maszynowo. Rozwiązanie takie daje gwarancję stu procentowej szczelności i bardzo dużej wytrzymałości złącza. Fragmenty instalacji naściennych wykonujemy z miedzi twardej, czasem w określonych przypadkach, np. w celu redukcji kosztów wykonujemy z rur polipropylenowych zgrzewanych. W każdej instalacji wody użytkowej wykonujemy fragment z miedzi z powodu bakteriobójczych właściwości miedzi. Dzięki temu między innymi zwalczane są bakterie z rodzaju Legionella. Natomiast wykonanie całości instalacji z miedzi nie jest wskazane z powodu uwalniania jonów miedzi do wody przez cały okres użytkowania instalacji. O ile jony miedzi w małej ilości nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia, tak w przypadku dużej i wieloletniej koncentracji w organizmie mogą spowodować pewne dolegliwości. Dodatkowo, w celu znaczącego podniesienia komfortu użytkowania oraz dla zwalczania bakterii, w każdej instalacji z zasobnikiem wody użytkowej (bojlerem) wykonujemy cyrkulację. Dzięki temu woda gorąca płynie zaraz po otwarciu baterii, a dodatkowo przez brak zastojów wody w instalacji nie powstają warunki sprzyjające zasiedlaniu się bakterii.

Instalacje kanalizacyjne wykonujemy z  rur i kształtek Kaczmarek lub innych ustalonych z Inwestorem. W stosunku do zwykłych rur PCV znacząco spada emisja hałasu generowana przez spływającą wodę, dająca się odczuć zwłaszcza w budynkach wielorodzinnych w godzinach nocnych.

Zalecamy i w większości montujemy zestawy podtynkowe renomowanych firm GEBERIT oraz GROHE z racji niezawodności systemów, 10 letniej gwarancji, oraz 25 letniej gwarancji dostępności części zamiennych.

Instalacje centralnego ogrzewania

Wykonujemy zarówno instalacje grzejnikowe, podłogowe, ścienne, nagrzewnicowe, a także kombinowane.

Systemy ogrzewania podłogowego mogą być wykonane w wersji ze sterowaniem centralnym (wspólnym dla całej powierzchni grzewczej) lub ze sterowaniem indywidualnym dla każdego pomieszczenia lub strefy. Instalacje wykonujemy na wielowarstwowych rurach polietylenowych z wkładką aluminiową firmy Kan-Therm, Wawin lub Tweetop lub innych ustalonych z Inwestorem mocowanych do płyt przy pomocy odpowiednich spinek.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniach, bez nadmiernego wysuszenia, unoszącego się kurzu czy dodatniej jonizacji wywołanej gorącymi grzejnikami. Ogrzewanie podłogowe jest gwarancją równomiernego rozkładu temperatury, co przekłada się dobre samopoczucie oraz zwiększa odporność organizmu.

Montaż ogrzewania podłogowego jest zalecany również ze względów estetycznych. Przy tym rozwiązaniu niepotrzebne są nieestetyczne grzejniki zabierające powierzchnię i utrudniające aranżację domu. Poza tym zmniejsza się zużycie ciepła, dzięki czemu żyjemy taniej i ekologicznej. Ogrzewanie niskotemperaturowe charakteryzuje się niską temperaturą wody w instalacji – nie przekracza ona 45°C, a najczęściej wynosi 35-45°C. Natomiast w tradycyjnym ogrzewaniu grzejnikowym osiąga nawet 80°CNiższa temperatura czynnika grzejnego znacząco poprawia komfort cieplny oraz wpływa na wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowo ogrzewanie niskotemperaturowe może współdziałać z pompą ciepła co przynosi korzyści ekonomiczne. Inna jego zaleta to możliwość obniżenia temperatury w pomieszczeniu bez zmian w odczuciu komfortu cieplnego, co dodatkowo pozwala na oszczędność energii (przyjmuje się, że niższa o 1 stopień C temperatura to oszczędność rzędu 5% energii). Zapewniamy, że wybór ogrzewania podłogowego to komfort oraz nowy styl życia higienicznego, zdrowego i energooszczędnego.

 

 • Ogrzewanie podłogowe nie powoduje unoszenia się kurzu z podłogi.
 • W przypadku ogrzewania podłogowego ciepło jest oddawane do pomieszczenia poprzez promieniowanie, a nie konwekcję, która powoduje unoszenie się kurzu. Przez większość sezonu temperatura nie przekracza 23-25°C, więc niemożliwe jest poderwanie nawet najmniejszych drobin kurzu.
 • Ogrzewanie podłogowe nie powoduje wysuszania powietrza w pomieszczeniach.
 • Powierzchnia posadzki o temperaturze 23-25°C ma zbyt mało energii, aby spowodować wysuszenie powietrza w pomieszczeniu. Tradycyjny grzejnik o temperaturze powyżej 60°C ma dużo większe możliwości wysuszania powietrza i unoszenia kurzu w górę.
 • Ogrzewanie podłogowe jest zdrowe.
 • Ogrzewanie podłogowe jest najzdrowszym z systemów ogrzewania. Zapewnia równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu, niezwykle korzystny dla zdrowia człowieka. Nasze stopy są ciepłe, a w pobliżu głowy temperatura spada, dzięki czemu nie przeziębiamy się i mamy dobre samopoczucie. Nie unosi się również kurz z bakteriami i drobnoustrojami, powietrze nie jest wysuszone i nie jonizuje się niekorzystnie.

Jeszcze niedawno krążyło wiele mitów na temat wad ogrzewania podłogowego. Wynikały one jednak z nieznajomości zasady działania tego systemu oraz zagadnień związanych z wymianą ciepła, komfortem cieplnym i jakością powietrza w pomieszczeniach. Dzisiaj jednak jest już inaczej i nikt z branży instalacyjnej nie kwestionuje niezaprzeczalnych zalet ogrzewania podłogowego.

Kotłownie

Kotłownie Gaz

Zajmujemy się zarówno budową nowych kotłowni jak i modernizacją lub wymianą starych. Najczęściej montowanymi przez nas kotłami gazowymi są kotły firmy Viessmann, Vaillant, Ariston, których jesteśmy zarazem autoryzowanym instalatorem. Polecane kotły posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości. Otrzymują Państwo produkt bardzo dobry jak i niezawodny co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie.

 Pompy Ciepła

 

Pompa Ciepła posiada wiele funkcji w jednym urządzeniu, może dostarczać ciepłą wodę, ogrzewać, chłodzić, oszczędzać energię- zwiększając swój komfort życia. Pompa Ciepła zajmuje 1m² powierzchni, czyli tyle co standardowa lodówka. Tym samym oszczędzasz miejsce oraz minimalizujesz konserwację.

 • Bezobsługowa praca

Powietrzne pompy ciepła są urządzeniami w pełni bezobsługowymi – jedyne czynności, jakie należy wykonywać to wybieranie na sterowniku lub ekranie telefonu temperatury, jaka ma być utrzymywana w pomieszczeniach. Koszt ogrzewania jest porównywalny jak przy paleniu węglem, a użytkownik ma pewność, że nawet podczas długiego urlopu w domu będzie utrzymana zadana temperatura – i to bez potrzeby zatrudniania palacza. Bezobsługową pracę chwalą sobie również osoby starsze, które nie są w stanie samodzielnie ładować ani opróżniać kotła na paliwo stałe.

 • Oszczędności

Użytkownicy chwalą sobie niskie koszty ogrzewania, a także różne małe i duże oszczędności. Na przykład, jeśli zastosujemy rekuperację nie trzeba budować komina, odchodzi nam koszt ok 5 000 pln.  Pompy ciepła zasila się energią elektryczną. Nie potrzebujesz magazynu na paliwo/opał. Ponieważ nie powodują emisji zanieczyszczeń w miejscu montażu, nie potrzebujesz komina ani kominiarza, a zatem wymagania dotyczące konserwacji i przeglądów są znacznie niższe.

Posiadamy Certyfikat  Urząd Dozoru Technicznego wydawany instalatorom, którzy ukończyli szkolenie w akredytowanym przez UDT ośrodku szkoleniowym, zdali egzamin i znajdują się w polskim rejestrze certyfikowanych instalatorów, wydanych certyfikatów i ich wtórników OZE.

UDT( Urząd Dozoru Technicznego) wydał nam również Certyfikat FGAZ  dla przedsiębiorcy w zakresie:

Instalowanie oraz konserwacja lub serwisowanie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Cały czas szkolimy się w zakresie serwisu pomp ciepła aby osiągnąć najwyższy poziom świadczonych usług.

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i montażu oraz serwisie Pomp Ciepła uznanych i sprawdzonych marek tj. Mitsubishi, Lg, Hitachi, Panasonic, Buderus.

Kotły na Pelet i ekogroszek

Montujemy również kotły firmy Defro. Kotły te posiadają bardzo dobre parametry, estetyczny wygląd, bardzo dobre właściwości eksploatacyjne (np. łatwe i szybkie czyszczenie) a także dobry serwis. Oczywiście montujemy także z powodzeniem  kotły innych producentów.

Instalacje gazowe

W zależności od miejsca użytkowania wykonujemy instalacje gazowe zgodnie z obowiązującymi przepisami w 2 systemach:

 • z miedzi twardej lutowanej na twardo,
 • z miedzi twardej zaciskanej maszynowo specjalnymi kształtkami z dopuszczeniem do stosowania w instalacjach gazowych,

Przeprowadzamy również badania szczelności instalacji gazowych już istniejących, przy pomocy detektorów gazu.

Centralny odkurzacz

Wykonujemy systemy centralnego odkurzacza oparte najczęściej na jednostkach centralnych PROFI, BEAM DISAN i ENKE. Nierozbudowana, a skuteczna instalacja nie wiąże się z wysokimi kosztami. Instalację warto zrobić gdy dom znajduje się w stanie surowym, a ewentualnie jednostkę centralną i osprzęt można zakupić po pewnym czasie. Centralne odkurzacze mają szereg zalet do których należą miedzy innymi:

 • brak alergenów, pyłków, kurzu i nieprzyjemnego zapachu wydostającego się z wylotu odkurzacza (wylot powietrza znajduje się na zewnątrz budynku),
 • brak efektu rozdmuchiwania kurzu przez strumień powietrza wydostający się z silnika odkurzacza,
 • zdecydowanie niższy generowany hałas, gdy jednostka zamontowana jest w piwnicy lub garażu (spokojnie można odkurzać mieszkanie nie budząc nikogo),
 • brak problemów z dźwiganiem odkurzacza na schodach, blokowaniem się go w drzwiach, progach, oraz plątaniem się kabla zasilającego.

Uzdatnianie wody

Woda płynąca w sieciach wodociągowych nie ma właściwości jakich życzyłby sobie każdy użytkownik. Dodatkowo każda ingerencja w sieć (zamknięcie zasuwy, wymiana odcinka sieci, dołączenie nowego odcinka) wiąże się z nagłym, znacznym zanieczyszczeniem wody w sieci. Bardzo często prowadzi to do zapchania perlatorów w bateriach, zaworów napełniających w spłuczkach oraz filtrów znajdujących się przed każdym urządzeniem zasilanym wodą. Oprócz tego bardzo niepożądanym zjawiskiem jest występowanie w wodzie wodorowęglanów wapnia i magnezu. W wyniku termicznego rozkładu tworzą one osad węglanów wapnia i magnezu, potocznie zwany kamieniem kotłowym, który przylega do wszelkich powierzchni. Kamień kotłowy powoduje znaczne straty cieplne, w wyniku czego spada wydajność wszelkich elementów grzewczych (grzałki w czajniku, zmywarce, pralce, bojlerze, a także wymiennika w kotle). Prowadzi to do częstych awarii spowodowanych przegrzaniem się elementu grzejnego, znaczącego wzrostu zapotrzebowania na energię, a ponadto przyczynia się to do zmniejszania przepływu w rurach oraz zapychania baterii i innych urządzeń.

Gdy chcemy uzdatnić wodę i pozbyć się zupełnie wielu niepożądanych substancji, w tym także kamienia, a co za tym idzie zmiękczyć wodę, należy zamontować stację uzdatniania wody. Trzeba jednak pamiętać o pewnych obostrzeniach wynikających z używania tego typu urządzeń. Osoby stosujące dietę bezsolną powinny uwzględnić w obliczaniu dziennego spożycia soli dodatkową ilość soli znajdującą się w wodzie uzdatnionej (ilość zależna od stopnia zmiękczenia wody). Woda także nie powinna być stosowana do przyrządzania mleka dla niemowląt. Po dłuższej nieobecności, czyli w przypadku braku rozbioru wody należy stosować specjalne procedury zawarte w instrukcji. Wady użytkowania to koszty użytkowania, w postaci sporej ilości specjalnej soli, którą należy regularnie uzupełniać oraz znaczące ilości wody, która jest również regularnie używana do przepłukiwania złoża a następnie wylewna do kanalizacji. W razie potrzeby uzyskania pomocy w wyborze odpowiedniego sposobu uzdatniania wody, jakichkolwiek pytań i wątpliwości oraz w celu zorientowania się ile to wszystko kosztuje, zachęcamy do kontaktu.

Biały montaż

Zajmujemy się również montażem gniazd, włączników,  lamp, armatury łazienkowej, podłączaniem kuchni od strony hydraulicznej oraz podłączaniem kuchenek gazowych. Chętnie doradzimy w wyborze wyposażenia oraz pomożemy zaplanować odpowiednie rozmieszczenie. Ważne jest przy tym zachowanie wysokiej funkcjonalności oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wieloletniej współpracy z hurtowniami mamy możliwość zaoferowania markowych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Klimatyzacja

Choć Polska leży w obszarze klimatu umiarkowanego, to jednak ostanie lata zaskakują wyjątkowo wysokimi i długo utrzymującymi się temperaturami powietrza, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Wydajność pracy w takich warunkach drastycznie spada, gorsza jest również jakość wypoczynku. Odpowiedzią na problemy z letnimi upałami są nowoczesne systemy klimatyzacji. Nasza firma pomaga w zaprojektowaniu optymalnego systemu wentylacji dla danego obiektu lub pomieszczenia, w wyborze właściwego sprzętu, w jego montażu i okresowej konserwacji. Trzeba pamiętać, że urządzenia klimatyzacyjne wymagają okresowego czyszczenia i prac konserwacyjnych. To wpływa na bezpieczeństwo i wydajność działania całego systemu. Klimatyzacje domowe mogą opierać się na przenośnych klimatyzatorach lub na urządzeniach stacjonarnych. Te pierwsze zwykle stosuje się w tych miejscach, gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji stacjonarnej, zwykle w budynkach wielorodzinnych. Te drugie są urządzeniami bardziej wydajnymi w działaniu, częściej stosowanymi w domkach jednorodzinnych, gdzie nie potrzeba zgody spółdzielni lub wspólnoty na instalację klimatyzatora na elewacji budynku.

W dzisiejszych czasach klimatyzacja nie jest już traktowana jako luksus. Można ją powszechnie spotkać w lokalach, biurach, a nawet domach jednorodzinnych. Klimatyzacja zapewnia wygodę i komfort podczas dusznych, upalnych dni. Polega ona na wymianie powietrza w pomieszczeniu, co ma na celu utrzymanie żądanych warunków klimatycznych – temperatury, wilgotności powietrza.

Pracujemy we wszystkich dostępnych technologiach jak i materiałach. Oferujemy montaż oraz przeróbki wszelkich instalacji oraz urządzeń.

Zapraszamy również do zakupu klimatyzacji w naszej firmie wtedy  zapewniamy w promocyjnej cenie montaż.

Prace budowlane/ wykończenia

Oferujemy kompleksowe zgodnie z projektem lub wytycznymi inwestora wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim lub łazienki, kuchni itd..

Oferujemy prace wykończeniowe takie jak:

 • Rozłożenie styropianu pod wylewki lub styrobeton
 • Wylewki betonowe lub anhydrytowe
 • Montaż drzwi i bram
 • Gładzie
 • Płytki
 • Panele
 • Malowanie
 • Zabudowy
 • Montaż drzwi oraz bram

Zadzwoń lub opisz w mailu co potrzebujesz zlecić a my to zrealizujemy w dobrej cenie i z gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu